Objemové řasy

   NÁŠ INSTAGRAM           ⇐        Ukázka naší práce 


Prodlužování řas objemovou metodou je revoluční kosmetická technika, která vašim očím dodá neodolatelný půvab a výraznost. Tato metoda spočívá v aplikaci několika umělých řas na jednu přírodní řasu, čímž dosáhnete efektu hustých a plných řas. jsou krásně zvýrazněné oči s dlouhými a objemnými řasami, které vydrží až několik týdnů.

Při prodlužování řas objemovou metodou využíváme pouze kvalitní materiály naší vlastní značky LB Ellie, které jsou šetrné k vašim přirozeným řasám a zajišťujícím maximální pohodlí a přirozený vzhled. Naše školené kosmetičky pracují s nejnovějšími technikami a materiály, aby zajistily dokonalé výsledky podle vašich přání a potřeb.

Nabízíme různé druhy objemových od lehkého neboli jemného objemu až po Mega objemové řasy, které spočívajív aplikaci až osmi ultratenkých řas na jednu přírodní. Každá z těchto metod je navržena tak, aby vyhověla individuálním přáním a každé zákaznici.

Objednejte se a prožijte zázraky krásných, dlouhých a hustých řas, které zvýrazní váš pohled a dodají vám sebevědomí. Pro více informací nebo rezervaci nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost pomoci vám dosáhnout vysněného vzhledu!

 

3.jpg